تابلو های فشار ضعیف

28 آبان 1394
نویسنده :  

شرکت الکترو لاوان سازنده و ارائه دهنده انواع تابلو برق فشار ضعیف با بالا ترین استاندارد های داخلی و خارجی در کشور

    

تابلو های فشار ضعیف تا سطح 5000A

استاندارد ساخت تابلو فشار ضعیف

تابلو های فشار ضعیف تولیدی شرکت الکترو لاوان لیان با استفاده از ورق گالوانیزه و یا روغنی و با بهره گیری خط رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای با سطح میکرون و درجه حفاظت IP متفاوت (متناسب با درخواست مشتری) و در سطح ولتاژ نامی 230 ~ 630V و فرکانس های 50~60HZساخته می شوند.

در ساخت تابلو های مذکور از استاندارد مربوط به ساخت تابلو های فشار ضعیف (نشریه 110و IEC439) بهره گرفته می شود.

 

 

مشخصات الکتریکی

 • ولتاژ نامی تا سطح 630V
 • ولتاژ تست عایقی در یک دقیقه 2500V
 • حداکثر جریان نامی 5000A
 • فرکانس 50~60HZ
 • حداکثر ارتفاع مجاز از سطح دریا 2000 متر
 • حداکثر دمای محیط +40 درجه
 • حداقل دمای محیط -40 درجه
 • رطوبت مجاز 95%

 

 

تقسیم بندی تابلو های فشار ضعیف از نظر نحوه عملکرد و شرایط فیزیکی

 

1- تابلو های سلولی (قدرت،توزیع و کنترل)

این تابلو به صورت سلول ایستاده و با درجه حفاظت IP معین (متناسب با درخواست مشتری) به صورت پیچ و مهره ای ساخته می شود. این تابلو از روبنده های مناسب لولائی مطابق با استاندارد های مربوطه جهت جلوگیری دسترسی به نقاط برق دار استفاده می شود. ضخامت ورق گالوانیزه و یا روغنی استفاده شده در این نوع تابلو ها 1.5 و 2 میلیمتر بوده و میزان سطح میکرون رنگ متناسی با درخواست مشتری و شرایط محیطی تغییر می کند.

 

 

 

اسکلت این تابلو ها به گونه ای طراحی می شود که کلیه قطعات و لوازم نصب شده در آن با باز نمودن درب جلو و روبنده قابل دسترس باشد تا سرویس و نگهداری این تجهیزات به آسانی انجام پذیرد. جهت رعایت حفاظت IP درخواستی درب تابلو های ایستاده با بهره گیری از لاستیک های مخصوص کاملا آب بندی می شود.کلیه لوازم و قطعات تابلو ها در فواصل مناسب با استفاده از پیچ و مهره گالوانیزه به سینی مربوطه نصب می گردد. نحوه چیدمان تابلو ها با ارائه جانمایی اولیه توسط نرم افزار های مربوطه قبل از شروع به کار ساخت تابلو به تائید مشتری می رسد.

 

 

2-تابلو های دیواری (توکار-روکار)

تابلو های توکار با اسکلت از ورق روغنی و یا گالوانیزه 1.5 میلیمتر و سطح میکرون مختلف (بنا به درخواست مشتری و متناسب با شرایط محیطی) ساخته میشود. در این تابلو ها نیز از روبنده های مناسب لولایی مطابق با استاندارد جهت جلوگیری از دسترسی به نقاط برق دار ستفاده می شود. جهت نصب آسان و سرعت زمان عملیات عمرانی بنا به درخواست مشتری برای تابلو های توکار فریم ارائه می گردد. دراین تابلو ها با ارائه جانمائی اولیه توسط نرم افزار های مربوطه قبلا زا شروع به کار ساخت به تائید مشتری می رسد.

 

 

 

3- تابلو های بارانی (برا ی محوطه باز)

این تابلو با درجه حفاظتی IP 45~56 ساخته می شوند، دارای کلاهک مخصوص بوده که میتوان شیب آن را متناسب با نصب از هر چهار طرف تنظیم نمود. قسمت های قابل نفوذ در تابلو های مذکور توسط نوار های لاستیکی کاملا آب بندی می شود . در این تابلو ها جهت تهویه و خنک نگه داشتن قطعات الکتریکی بکار رفته در داخل آن از شیار های مخصوص جلوی تابلو تعبه شده است استفاده می گردد.

 

 

 

 • تهران- منطقه صنعتی کهریزک-مجتمع اداری خلیج فارس-طبقه اول-واحد 36
 • 09121064311
 • 09121064311
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال یک پیام به ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top
این سایت از کوکی استفاده میکند Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree